Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Wtorek, 23 Lipiec 2024
Biuletyn Informacji Publicznej

Placówka akredytowana przez Podlaskiego Kuratora Oświaty decyzją SPiKU.5470.4.2020 z dnia 13 lipca 2020 r.        cen

Podsumowanie II edycji Konkursu matematycznego „MATH – LICZEK” dla uczniów klas szóstych

03.06.2024

W dniu 23.05.2024 r. o godz. 13.30 w Centrum Edukacji Nauczycieli w Łomży odbyło się uroczyste podsumowanie II edycji konkursu matematycznego „MATH – LICZEK”.

Pan Zbigniew Kossakowski – Dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli w Łomży oraz pani Dorota Kozioł – koordynator konkursu wręczyli nagrody i dyplomy laureatom i finalistom konkursu oraz podziękowania ich merytorycznym opiekunom.

W II edycji konkursu wzięło udział 239 uczniów klas VI z 33 szkół podstawowych z Miasta Łomża oraz powiatów łomżyńskiego, kolneńskiego, wysokomazowieckiego i zambrowskiego.

Tytuł laureata otrzymali uczniowie, którzy uzyskali 73% punktów i powyżej, najwyższe wyniki to 95%.

Konkurs był objęty patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Podlaskiego.

 

Szkoły uczestniczące w II edycji konkursu:

  1. Szkoła Podstawowa im Jakuba Wagi w Wagach
  2. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Jedwabnem
  3. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Sokołach
  4. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kupiskach
  5. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przytułach
  6. Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dobrzyjałowie
  7. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu
  8. Szkoła Podstawowa im. Ofiar Katynia w Jeziorku
  9. Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Osowcu
  10. Szkoła Podstawowa im. Polskich Dzieci Sybiru w Szczepankowie
  11. Szkoła Podstawowa im. ppor. dh. Jadwigi Dziekońskiej ps."Jadzia" w Konarzycach
  12. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Krupki w Lemanie
  13. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach
  14. Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Kolnie
  15. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w Wysokiem Mazowieckiem
  16. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży
  17. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. H. Sienkiewicza w Kolnie
  18. Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie
  19. Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży
  20. Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży
  21. Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej
  22. Szkoła Podstawowa w Kuleszach Kościelnych
  23. Szkoła Podstawowa w Łuniewie Małym
  24. Szkoła Podstawowa w Miastkowie
  25. Szkoła Podstawowa w Porytem
  26. Szkoła Podstawowa w Rakowie-Boginiach
  27. Szkoła Podstawowa w Rydzewie
  28. Szkoła Podstawowa w Srebrnej
  29. Szkoła Podstawowa w Starym Bożejewie
  30. Szkoła Podstawowa w Szumowie
  31. Szkoła Podstawowa w Zabielu
  32. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Turośli
  33. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jabłoni Kościelnej

Wyniki etapu rejonowego:

Laureaci:

Radosław

Uszyński

Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem

Kacper Karol

Kacperczyk

Szkoła Podstawowa w Stawiskach

Karolina

Chojnowska

Szkoła Podstawowa w Stawiskach

Gabriel

Leoniak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie

Adrianna

Borawska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolnie

Mateusz

Najda

Szkoła Podstawowa w Zabielu

Lena

Godlewska

Szkoła Podstawowa w Konarzycach

Wiktoria

Jackowska

Szkoła Podstawowa w Kupiskach

Kamil

Ciborowski

Szkoła Podstawowa w Osowcu

Jakub

Chojnowski

Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

Natan

Jaroszewski

Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

 
 

 

Finaliści:

Wojciech

Chojnowski

Szkoła Podstawowa w Jedwabnem

Gabriela

Malinowska

Szkoła Podstawowa w Osowcu

Adam

Wykowski

Szkoła Podstawowa w Stawiskach

Filip

Sasinowski

Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem

Jakub

Janczewski

Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej

Jakub

Kruszewski

Szkoła Podstawowa w Sokołach

Faustyna

Dobrowolska

Szkoła Podstawowa w Lemanie

Szymon

Koch

Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem

Krystian

Bagiński

Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

Weronika

Puchalska

Szkoła Podstawowa w Rakowie- Boginiach

Maja

Kazmierczuk

Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

Bartosz

Lemański

Szkoła Podstawowa w Lemanie

Miłosz

Szymborski

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie

Kamil

Sienicki

Szkoła Podstawowa w Kuleszach Kościelnych

Kornelia

Skrodzka

Szkoła Podstawowa w Konarzycach

Klaudia

Siejk

Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

Maksymilian

Strublewski

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie

Krzysztof

Wojtkowski

Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu

Izabela

Lemańska

Szkoła Podstawowa w Kupiskach

Emilia

Gałązka

Szkoła Podstawowa w Miastkowie

Seweryn

Konopko

Szkoła Podstawowa w Kuleszach Kościelnych

Karolina

Rutkowska

Szkoła Podstawowa w Stawiskach

Magdalena

Liżewska

Szkoła Podstawowa w Osowcu

 
Gratulujemy laureatom i finalistom oraz ich opiekunom merytorycznym!