Poniedziałek, 16 Grudzień 2019
Biuletyn Informacji Publicznej

Pracownicy

Dyrektor

Bernard Zbigniew Kossakowski

(I piętro. pokój nr 14 - wejście przez sekretariat - pok. 15)

tel: 86 216 42 17
e-mail: z.kossakowski@cen.lomza.pl

Godziny pracy: 
poniedziałek 9:30-15:30
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30 
czwartek 7:30-12:30
piątek 7:30-15:30

Kadra

 mgr Anna Borawska
Konsultant do spraw
doradztwa edukacyjno - zawodowego
(parter. pok. nr 4)
tel:86 216 42 17 w. 11
e-mail: a.borawska@cen.lomza.pl

Czytaj więcej

 dr Jolanta Boryszewska
Konsultant do spraw opieki i wychowania
(I piętro pok. nr 18)
tel: 86 216 42 17 w. 15
j.boryszewska@cen.lomza.pl

Czytaj więcej

dr Dorota Cybulska

Konsultant do spraw pomocy
psychologiczno - pedagogicznej
(parter. pok. nr 4)
tel:86 216 42 17 w. 11
e-mail: d.cybulska@cen.lomza.pl

Czytaj więcej

 mgr Dorota Dąbrowska
Konsultant do spraw edukacji polonistycznej
(I piętro. pok. nr 16)
tel: 86 216 42 17 w. 24
e-mail: d.dabrowska@cen.lomza.pl

Czytaj więcej

 mgr Maria M. Ferenc
Konsultant do spraw kadry kierowniczej i oceniania
(I piętro. pok. nr 19) 
tel: 86 216 42 17 w. 19
e-mail: m.ferenc@cen.lomza.pl

Czytaj więcej

 mgr Bożenna Kossakowska
Konsultant do spraw technologii informacyjnej
(I piętro). pok. nr 13)
tel: 86 216 42 17 w. 17
e-mail: b.kossakowska@cen.lomza.pl

Czytaj więcej

 mgr Janusz Kossakowski
Konsultant do spraw technologii informacyjnej
(parter, pok. nr 3)
tel: 86 216 42 17 w. 12
e-mail: j.kossakowski@cen.lomza.pl

Czytaj więcej

 mgr Danuta Lasek
Konsultant do spraw edukacji elementarnej 
(I piętro. pok. nr 12)
tel: 86 216 42 17 w. 23
e-mail: d.lasek@cen.lomza.pl

Czytaj więcej

 mgr Joanna Marek
Konsultant ds. edukacji przyrodniczej
(I piętro, pok. nr 12)
tel: 86 216 42 17 w. 23
e-mail: j.marek@cen.lomza.pl

Czytaj więcej

 mgr Danuta Momot
Konsultant do spraw szkolnictwa specjalnego i integracyjnego
(parter. pok. nr 3)
tel: 86 216 42 17 w. 12
e-mail: d.momot@cen.lomza.pl

Czytaj więcej

 mgr Jadwiga Pieczywek
Konsultant do spraw edukacji matematycznej
(parter. pok. nr 2)
tel: 86 216 42 17 w. 16
e-mail: j.pieczywek@cen.lomza.pl

Czytaj więcej

 mgr Iwona Puciłowska
Konsultant do spraw szkolnictwa zawodowego
(I piętro. pok. nr 13)
tel: 86 216 42 17 w. 17
e-mail: i.pucilowska@cen.lomza.pl

Czytaj więcej

 mgr Marzena Rafalska
Konsultant do spraw projektów edukacyjnych 
(I piętro pok. nr 18) 
tel: 86 216 42 17 w. 15
e-mail: m.rafalska@cen.lomza.pl

Czytaj więcej

 mgr Adrianna Sierzputowska
Konsultant do spraw języków obcych
(parter pok. nr 2)
tel: 86 216 42 17 w. 16
e-mail: a.sierzputowska@cen.lomza.pl

Czytaj więcej

 mgr Joanna Ewa Szkop
Konsultant do spraw edukacji polonistycznej 
(I piętro, pok. nr 16) 
tel: 86 216 42 17 w. 24
e-mail: j.szkop@cen.lomza.pl

Czytaj więcej

mgr Bogumiła Rzepnicka


Konsultant ds. nauczania religii
(parter. pok. nr 3)
tel: 86 216 42 17 w. 12
e-mail: b.rzepnicka@cen.lomza.pl

Czytaj więcej