Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Piątek, 1 Marzec 2024
Biuletyn Informacji Publicznej

Placówka akredytowana przez Podlaskiego Kuratora Oświaty decyzją SPiKU.5470.4.2020 z dnia 13 lipca 2020 r.        cen

Wyniki Międzypowiatowego Konkursu „Świąteczne odliczanie – der Adventskalender”

09.01.2024

Z wielką przyjemnością przekazujemy wyniki Międzypowiatowego Konkursu „Świąteczne odliczanie – der Adventskalender”. Na konkurs wpłynęło 67 prac z 35 szkół województwa podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Są to następujące placówki:

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolnie
  2. Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce
  3. Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży
  4. Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży
  5. Szkoła Podstawowa nr 9 w Białymstoku
  6. Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży
  7. Szkoła Podstawowa w Borkowie
  8. Szkoła Podstawowa w Chludniach
  9. Szkoła Podstawowa w Czerwonem
  10. Szkoła Podstawowa w Jabłoni Kościelnej
  11. Szkoła Podstawowa w Jarnutach
  12. Szkoła Podstawowa w Kupiskach
  13. Szkoła Podstawowa w Lutostani
  14. Szkoła Podstawowa w Łączkach
  15. Szkoła Podstawowa w Małym Płocku
  16. Szkoła Podstawowa w Miastkowie
  17. Szkoła Podstawowa w Olszynach
  18. Szkoła Podstawowa w Podgórzu
  19. Szkoła Podstawowa w Puchałach
  20. Szkoła Podstawowa w Rydzewie
  21. Szkoła Podstawowa w Szepietowie
  22. Szkoła Podstawowa w Warmiaku
  23. Szkoła Podstawowa w Wiźnie
  24. Szkoła Podstawowa w Wykowie
  25. Szkoła Podstawowa w Zbójnej
  26. Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek w Białymstoku
  27. II Liceum Ogólnokształcące w Łomży
  28. VIII Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
  29. Szkoły Katolickie w Łomży
  30. Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży
  31. Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży
  32. Zespół Szkół nr 6 w Ełku
  33. Zespół Szkół Technicznych w Kolnie
  34. Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży
  35. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce

 

28 grudnia 2023 r. Zarząd Oddziału Łomża PSNJN w składzie: Iwona Czaplicka, Ewa Korytkowska, Magdalena Darmetko, Renata Krynica, Sylwia Ewelina Makowska oraz Małgorzata Rzodkiewicz dokonał oceny prac pod kątem zgodności z tematem, pomysłowości, poprawności językowej, estetyki, a także samodzielności wykonania.

 

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu „Świąteczne-odliczanie – der Adventskalender” – edycja 2023/2024 przedstawiają się następująco:

 

Klasy 1-3 szkoły podstawowe

 

Miejsce 1 ex aequo

Zuzanna Wieczorek –  Szkoła Podstawowa w Borkowie

Izabela Jasińska – Szkoła Podstawowa w Miastkowie

 

Miejsce 2

Antoni Godlewski – Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

 

Miejsce 3 ex aequo

Aleksander Brzostek – Szkoła Podstawowa w Rydzewie

Kinga Czaplicka – Szkoły Katolickie w Łomży

 

Wyróżnienia

Nikola Szymańska – Szkoła Podstawowa w Łączkach

Martyna Bednarczyk – Szkoła Podstawowa w Rydzewie

 

Nagrody Zarządu Oddziału Łomża PSNJN

Weronika Pankiewicz – Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek w Białymstoku

Zofia Jasiuk – Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek w Białymstoku

Oliwier Obrycki – Szkoła Podstawowa w Borkowie

 

Klasy 4-8 szkoły podstawowe

 

Miejsce 1 ex aequo

Aleksandra Darmetko – Szkoła Podstawowa w  Borkowie

Maja Aniśko – Szkoła Podstawowa w Małym Płocku

 

Miejsce 2 ex aequo

Marta Dziekońska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolnie

Klaudia Samborska – Szkoła Podstawowa w Wiźnie

 

Miejsce 3 ex aequo

Milena Kuźmicka – Szkoła Podstawowa nr 9 w Białymstoku

Natalia Rutkowska – Szkoła Podstawowa w Chludniach

 

Wyróżnienia

Miłosz Zduńczyk – Szkoła Podstawowa w Małym Płocku

Wiktor Pawlicki – Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek w Białymstoku

Emilia Jankowska – Szkoła Podstawowa w Miastkowie

Jan Godlewski – Szkoła Podstawowa w Jabłoni Kościelnej

Amelia Gaczkowska – Szkoła Podstawowa w Jabłoni Kościelnej

Maja Chojnowska – Szkoła Podstawowa w Jarnutach

Cezary Dasiak – Szkoła Podstawowa w Łączkach

 

Nagrody Zarządu Oddziału Łomża PSNJN

Liliana Strzeszewska – Szkoła Podstawowa w Puchałach

Dominik Garniewski – Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce

Julia Krajewska – Szkoła Podstawowa w Szepietowie

Kacper Kulas – Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży

Dominika Kłosek – Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży

Marcel Bożomański – Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

 

Szkoły ponadpodstawowe

 

Miejsce 1 ex aequo

Agnieszka Paulina Konopka – II Liceum Ogólnokształcące w Łomży

Oliwia Ostrowska – Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży

 

Miejsce 2 ex aequo

Aleksander Szczepański – Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7
w Łomży

Maria Krzyśpiak – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce

 

Miejsce 3 ex aequo

Julita Władzielczyk – VIII Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku

Anastazja Bralewska – Zespół Szkół Technicznych w Kolnie

 

Nagrody Zarządu Oddziału Łomża PSNJN

Patrycja Zienkiewicz – Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży

Paweł Gutowski – Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży

Małgorzata Romaniuk- Zespół Szkół nr 6 w Ełku

Martyna Żarniewska – VIII Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku

 

O terminie i miejscu rozdania nagród nauczyciele – opiekunowie uczniów zostaną poinformowani drogą mailową.

 

Dziękujemy członkom Oddziału Łomża PSNJN – Sylwii Bzurze, Monice Cedrowskiej, Magdalenie Darmetko, Milenie Godlewskiej, Małgorzacie Obryckiej-Meja, Damianowi Święcicy, Renacie Wysockiej oraz panu Radosławowi Wszędyrównemu – kierownikowi Biblioteki Pedagogicznej w Łomży za przygotowanie wystawy prac w Bibliotece Pedagogicznej przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 1. Zapraszamy do jej obejrzenia..

Wystawa będzie dostępna do 23.01.2024 r.

 

Pliki do pobrania:

cen Plakat - wystawa

 

Link do fotogalerii:

https://www.cen.lomza.pl/o-cen/galeria?more=1988815326